هرم در فنگ شویی : انرژی درمانی به کمک هرم انرژی (به روز)

هرم،فنگ شویی، اهرام ثالثه مصر

اشکال هرم در فنگ شویی کاربرد های زیادی دارد ! انرژی و این شکل که هم در ساخت بناهایی مثل اهرام ثالثه مصر و موزه لوور پاریس و … همچنین یک سری درمان هایی با سمبل هرم انجام می شود . این موضوع به خاطر نوع ساختار هرم و محاسباتی است که در آن صورت گرفته ، مورد استفاده قرار می گیرد.

در ادامه به موارد زیر اشاره خواهد شد :

 • هرم درمانی
 • هرم درمانی چگونه عمل می کند
 • کاربرد های هرم درمانی
 • مطالعات انجام شده بر روی انرژی هرم در فنگ شویی
 • خواص هرم در فنگ شویی
 • عجایب درون هرم های انرژی
 • نحوه استفاده از هرم در فنگ شویی
 • آموزش ساخت هرم انرژی

اهرام ثلاثه مصر | مرجع فنگ شویی ایران

شکل هندسی هرم کمک می‌کند تا انرژی زمین به انرژی آسمان‌های بالا و کائنات متصل شود و باقدرت های برتر ارتباط برقرار نماید. آنچه باعث قدرتمندی و تجمع انرژی در هرم می‌شود توانایی انتقال و جمع‌آوری انرژی از سیارات و ستارگان به سمت زمین است. این باور در بسیاری ادیان و آیین‌های مختلفی نیز آورده شده است از طرفی راه انتقال انرژی و نیروهای ماورایی از طریق شکل هندسی به‌راحتی امکان‌پذیر است. قاعده سطح زیرین هرم نشان‌دهنده شالوده‌ای جامد و زمینی است که در مقطع بزرگ به زمین متصل می‌شود و بار انرژی‌های اضافی را به زمین ارسال می‌کند درحالی‌که نوک هرم قادر است تا به قلمروهای برتر آسمانی و آگاهی راه پیدا کند و انرژی آسمانی را دریافت کند.

هرم درمانی

هرم درمانی نوعی روش درمانی بالقوه است که از ساختار هرمی شکل برای درمان بیماری‏ ها استفاده می‏ کند !

ساختار هرم انرژی به خاطر ساختار فوق العاده ای که از نظر هندسی و گردش انرژی در خود دارا است برای درمان برخی از بیماری ها مورد استفاده قرار گرفته است .  پس از کشف اتفاقات عجیب در اهرام ثلاثه مصر این روش درمانی آغاز شد . با درست شدن هرم هایی در ابعاد کوچک ( منتهی با همان نسبت های هرم مقبره فرعون) و استفاده از آن ، به تدریج تاثیرات درمانی و نیرو بخش به کارگیری هرم آشکار شد و هرم درمانی ، صورت رسمی به خود گرفت. شکل هندسی منحصربه‌فرد هرم انرژی را به داخل وارد نموده که این باعث می‌شود که به‌راحتی عمل پاک‌سازی اتفاق بیافتد.

هرم درمانی چگونه عمل می کند؟

بدین گونه به نظر می‏ رسد که ساختار هرمی شکل ، مقداری بیش‏تر از مقدار معمول نیروی مغناطیسی کره زمین را به خود جذب می‏ کند . ساختار هرمی شکل چند انرژی متفاوت را درون خود گردآوری یا تولید می‏ کند. این احتمال هست که یکی از این انرژی‏ های متفاوت درون هرم انرژی ، حاصل نوعی تناسب خاص بین یون‏ های منفی هوا و یون‏ های مثبت هوا باشد .

در بخش درمانی هرم مانند نوعی فیلتر عمل می‌نماید چراکه به تولید یون منفی می‌پردازد که می‌تواند میدان الکترومغناطیسی بدن را متعادل کرده و بهبود ببخشد. از هرم در سیستم انرژی‌درمانی ریکی بیشتر استفاده می‌شود و برای بهبود بیماری و متعادل نمودن سطح انرژی از خواص هرم استفاده می‌نمایند و در بیمارستانی در ژاپن این روش بسیار مرسوم بوده و بسیار کاربرد دارد.

کاربرد های هرم درمانی

خوابیدن زیر هرم

هرم در فنگ شویی | مرجع فنگ شویی ایران

مردمى كه هنگام خواب يك ساختار هرمى شكل بالاى سرشان قرار داده می ‏شود ، ساعاتى كم‏تر از معمول به خواب نياز دارند !پس از بيدار شدن بيش‏تر از معمول پيشين خود سبك بار و با نشاط هستند . احساس خوشحالی و آرامش و انبساط ، داشتن تجربه های خاص هنگام مراقبه ، از نتایج روش هرم درمانی می باشد .

فراعنه مصر

هرم در فنگ شویی | فرعون مصر | مرجع فنگ شویی ایران

وقتی کاوشگران باستان شناسی توانستند به مقبره یکی از فراعنه وارد شوند جنازه ی او را کاملا سالم یافتند ! گویی تازه مرده است. توریست ها از همه ی نقاط جهان برای دیدن جنازه به مصر رفتند و جنازه برای بازدید آنها و آزمایشات باستان شناسی از مقبره خارج شد. با خروج جنازه، روند فاسد شدن آن به سرعت ظاهر شد و طی روزهای بعد، جنازه تقریبا فاسد شد. یکی از دانشمندان اروپایی به نام مهندس پاولیتا با اندازه گیری ابعاد هرم به این کشف رسید که ابعاد هرم باعث می شود تا در مرکز آن میدانی از انرژی مغناطیسی با تاثیر خاص خود به وجود آید. بنابراین نتیجه گیری شد که چون فرعون در وسط هرم بوده به همین دلیل جنازه او فاسد نشده است . در واقع این درمانی جدید، بر اساس این کشف پدید آمد.

فصلنامه علوم باطنی- شماره ۷ و ۸

مطالعات انجام شده بر روی هرم در فنگ شویی

بر اساس پژوهش‌های صورت گرفته اشکال هرم ، انرژی الکترومغناطیسی اطراف زمین ، ستاره ها و سایر سیارات را به خود جذب می کنند . این انرژی از پهلوهای هرم به قسمت بالای آن حرکت می‌کند . در این حالت جریانی از انرژی ایجاد شده و همانند ساعت شنی از قسمت بالا بطور مارپیچ به سمت پایه‌ها حرکت می‌کند. انرژی جمع شده توسط هرم در زمان اتصال با روح شما ، به قسمتی از بدن که به انرژی نیاز دارد منتقل می شود .

اگر از اضطراب و استرس رنج می‌برید و نیاز به آرامش دارید، هرم درمانی می‌تواند روش مناسبی برای شما باشد !

در حال حاضر در هرم درمانی از صفحه های مسی برای انتقال انرژی به بدن استفاده می‌شود ! به کارگیری فلز در این ساختار ، انرژی را به داخل بدن شما متمرکز می‌کند . حتی برای افزایش تمرکز انرژی به قسمت‌ های خاص بدن می توان هرم های فلزی را بر سر گذاشت ، اما معمولاً در این روش توصیه می‌شود هرم را روی مچ دست چپ قرار دهید تا تمرکز انرژی به طور مناسبی صورت گیرد ! در واقع با این روش شخص می‌تواند قدرت حواس پنهان خود را افزایش دهد.

خواص هرم در فنگ شویی

نوک هرم انرژی گرمایی را در طبیعت آزاد می‌کند و انرژی ای که از پایه‌های آن آزاد می‌شود اثر خنک کنندگی دارد . اهرام علاوه بر افزایش انرژی انسان باعث افزایش انرژی سبزیجات ، میوه‌ها ، آب، شیر و غیره نیز می‌شود که این عمل با قرار دادن آنها زیر هرم صورت می‌گیرد و با مصرف این مواد، انرژی جذب بدن انسان می‌شود .

هرم در فنگ شویی | مرجع فنگ شویی ایران

برای درمان از طریق هرم در فنگ شویی ، باید روزانه مدت ۱۰ الی ۲۰ دقیقه هرم را در محل مورد نظر قرار دهید ! پژوهش‌هایی که روی هرم‌ها انجام گرفته نشان می‌دهد هرم درمانی قادر است بیماری‌های کشنده و مهلکی را درمان کند ! افرادی که دچار خستگی هستند می‌توانند با خوابیدن زیر فضای هرمی شکل انرژی از دست رفته خود را بازیابند و نیز افرادی که از این روش استفاده می‌کنند نسبت به دیگران به خواب کمتری نیاز دارند.

عجايب درون هرم های انرژی در فنگ شویی

گیاهان

كني هيل گياهي را به مدت پنج روز بدون آب داخل هرم نگهداري كرد ! زماني كه گياه را كاملاً تازه و شاداب بود از هرم خارج كرد بلافاصله پژمرده شد ! دیگر تحقیقات انجام شده در مورد گیاهان ما را به نتایج عجیب تری می رساند .

به عنوان مثال اگر بذر گوجه فرنگي داخل هرم كشت شود و سپس نشای آن در بيرون انتقال داده و در بیرون كاشته شود ، محصول آن چند برابر بوته هاي مشابه مي شود .

مایعات

شير كه به سرعت فاسد مي شود !

اما جالب است بدانید بيش از يك هفته در هرم ، سالم و قابل استفاده باقي مي ماند ! اما در غلظت آن تغيراتي حاصل مي شود. اين امر دو شركت بزرگ ايتاليايي و فرانسوي را بر آن داشته است كه پاكتهاي مقوايي شير را به صورت هرم به بازار عرضه كنند . در ادامه  اگر مقداري آب را چند هفته در هرم قرار بدهید به آبي فعال تبدیل شده و خواص عجيبی را به خود می گیرد ! براي مثال ، اگر آب آلوده باشد بعد از اين مدت كاملاُ ضد عفوني مي شود .

 • دست دختر چهارده ساله كه در حادثه اي به شدت آسيب ديده بود ، بعد از سي دقيقه قرار گرفتن در اين آب از درد افتاد و بعد از دو روز بهبود پيدا كرد .
 • خانمي به نام پتي با استفاده مكرر از اين آب چهره اي جوان و شاداب تر يافته است .

گوشت

تحقیقات نشان داده است که گوشت در درون هرم سالم تر باقی می ماند ! اگر گوشت را داخل هرم های انرژی با ابعاد اهرام مصر و يا متناسب با آنها قرار دهید ، با وجود آن كه گوشت ، دو سوم از آب خود را از دست مي دهد اما هرگز فاسد نمي شود . هرم در فنگ شویی این امر را اثبات می کند که باید هرم درمانی را ادامه داد.

دیگر کاربردهای هرم در بناها

بعضي از كشور ها ساختمانهاي هرمي شكل براي هدفهاي متفاوت ساخته اند.

هرم | فنگ شویی ایران

 • بيمارستانهايي براي بهبود سريع تر بيماران رواني
 • كليسا براي تمركز معنويت بشر 
 • اتاق هايي در دانشگاهها بر اي استراحت و تمركز انديشه و فعاليت بهتر مغز

محاسبات بسيار پيچيده رياضي در سطح قاعده و هرم ، اعجاب برانگيز است ! جالب اينجاست كه از طريق هرم مي توان شمال و جنوب مغناطيسي را يافت.

نحوه استفاده از هرم در فنگ شویی

برای افزایش تمرکز انرژی در قسمت های خاص بدن می توان از انواع هرم ها را روی سر گذاشت ( در زمان شیخ بهایی علما و دانش آموختگان زمانی که به مکتب می رفتند از یک سری کلاه هایی به شکل مخروط یا هرم استفاده می کردند و بر روی سر می گذاشتند) . اگر مي‌خواهيد كودكانتان تمركز بيشتري در مطالعات خود داشته باشند و عملكرد درسي آنها بهتر شود، آن را در اتاق مطالعه آنها قرار دهيد . در بعضی از موارد برای متمرکز شدن انرژی می توانید هرم را روی مچ دست چپ قرار دهید تا تمرکز انرژی به صورت مناسب تری صورت گیرد .

مکان قرارگیری هرم

اگر در گوشه شمال شرق قرار گيرد، تمامي اعضاي خانواده احساس نشاط مي‌كنند ! زماني كه در اتاق خواب قرار بگيرد، راحت مي‌خوابيم و صبح احساس طراوت و سرزندگي مي‌كنيم. خانم‌ هاي خانه‌داري كه احساس خستگي و نا آرامي مي‌كنند، بايد يكي از اين اهرام را در گوشه جنوب غرب آشپزخانه قرار دهند تا پر انرژي شوند. هرم را در گوشه جنوب شرق دفتر كار خود قرار دهيد تا كارتان به خوبي پيش رود . اگر يكي از اعضاي خانواده بيمار است، می توانید آن  را در نزديكي بستر و در گوشه شرق  آن قرار دهيد تا سريع بهبود يابد ! اگر در آپارتمان يا طبقه اول زندگي مي‌كنيد، اين وسیله را در چهار گوشه خانه نگه داريد.

اگر افرادي كه نيت‌هاي شومي دارند به خانه شما رفت و آمد مي‌كنند، آن را در گوشه شمال غرب خانه قرار دهيد تا نتوانند آسيبي به شما برسانند. زوج‌هاي بدون فرزند كه در اشتياق بچه هستند، بايد يكي از اين اهرام را در گوشه غرب كف اتاق خوابشان قرار دهند . هرم انرژی به خوبي استرس جغرافيايي را در محل مورد نظر خنثي مي‌سازد .

روش ساخت هرم در فنگ شویی برای افزایش ارتعاش

معمولاً هرم شکل سه‌بعدی دارد که همه وجه‌های آن به‌جز یکی در یک رأس مشترک هستند. نقطه مشترک را رأس هرم و به بخش مسطح آن ،  قاعده هرم گفته می‌شود. قاعده هرم، چندضلعی دلخواه است و سایر وجه‌ها مثلث‌هایی هم رأس هستند که دریک رأس به یکدیگر متصل می‌شوند. خط قائمی که رأس را به‌قاعده متصل می‌کند، ارتفاع هرم گفته می‌شود. اگر قاعده هرم به شکل مثلث باشد به آن هرم مثلث القاعده و اگر شکل مربع باشد به آن هرم مربع‌القاعده می‌گویند. نوع سومی از هرم نیز وجود دارد که سطح قاعده آن دایره و شکل هرمی دایره‌ای شکل می‌باشد که به آن مخروط گفته می‌شود.

ساخت هرم چهار وجهي بسيار ساده است !

جنس هرم

در حال حاضر در برای ساخت هرم در هرم درمانی از اهرامی با جنس های

 • صفحات مسی
 • سنگ
 • کریستال

برای انتقال انرژی در داخل بدن  استفاده می شود و انرژی را در بدن متمرکز می کند.

هرم در موزه لوور | فنگ شویی ایران

از جنس های ساده تر زیر نیز می توان استفاده نمود:

 • طناب
 • چوب
 • حتي تلاقي چهار منبع نور( در ابعاد بزرگ )

البته هرم انرژی تولید شده هر چه بزرگتر باشد ، انرژي بيشتر و فركانس بالاتری توليد مي كند .

فكر كنيد اگر همه در خانه هايشان حداقل يك هرم داشته باشند !  هرم سطح انرژي خانه و اهل خانه را بالا مي برد ! در زیر نشان داده شده اگر سطح انرژی کاهش یابد چه اتفاقاتی می افتد .

سطح انرژي پايين = بيماري ، افكار منفي ، روابط با افراد با کیفیت پایین و …

معادله خيلي ساده است . همه چيز در اين جهان انرژي ست ! هر سطح انرژي ، سطح معادل خودش را جذب مي كند اگر سطح انرژی افزایش یابد به موارد زیر دست یابید .

انرژي با فركانس هاي بالاتر = آگاهي بيشتر، سلامتي ، حال خوب ، جذب امكانات بيشتر …

مطالب مرتبط با هرم در فنگ شویی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.