نکات مهم فنگ شویی برای ازدواج و بهبود روابط عاشقانه بین زوجین

0 390
اگر میخواهید زندگی عاشقانه خود را بهبود ببخشید، می توانید برخی از اصول اولیه فنگ شویی را امتحان کنید و سعی کنید زندگی عاشقانه و شادتری را تجربه کنید.
همانطور که قبلا نیز بیان شده علم فنگ شویی در مورد ایجاد انرژی مثبت و تعدیل انرژی منفی صحبت می کند. هنگامی که دو نفر با یکدیگر ازدواج می کنند، انرژی های آنها نیز همسو می شوند. این انرژی ها باید مثبت باشند تا هر دو عضو بتوانند زندگی خود را با شیوه ای مناسب بهبود و ادامه دهند.
اگر انرژی غالب در یک فرد وجود داشته باشد، به طور چشمگیری بر دیگران تأثیر می گذارد و وضعیت هر دو آنها را به هم می زند. با استفاده از چند راهنمایی فنگ شویی، شما می توانید انرژی مثبت هر دو عضو را ارتقاء دهید و زندگی طولانی همراه با عشق و همدلی و همسبتگی پایدار برای خود رقم زنید.

 

۱- خلاص شدن از شر درهم ریختگی:
کدام اثرات هویت شخصی شماست و یک انسداد برای جریان انرژی مثبت است. این اولین گام زمانی است که شما با فنگ شویی شروع می کنید، خانه خود را تمیز کنید تا فضای آزاد انرژی مثبت در خانه شما رها شود.
۲- تنظیم اتاق خواب شما:
اتاق خواب در فنگ شویی به عنوان گوشه روابط بین زوجین به عنوان زمانی که با همسرتان وقت صرف می کنید، نامیده می شود. پس به مراقبت های ویژه ای از این فضا برای بهبود روابط خود نیازمند هستید.
🔴چند چیز وجود دارد که شما باید در اتاق خواب خود اجتناب کنید:
♦️بدون آینه:
در زمان های قدیم آینه ها با درب وجود داشتند و در هنگام شب درب های آن را می بستند وجود آینه چند فلسفه مهم را در بر خواهد داشت.
از جمله این که زمانی که شما خواب هستید و روح از بدن شما خارج می شود و زمانی که از خواب بیدار می شوید روح به جسم باز می گردد و وجود آینه باعث سردرگمی روح شده زیرا زوجین بر روی تخت و زوجین در آینه وجود دارد و روح دچار مشکل شده که به کدام جسم باید باز گردد.

آینه ها اگر در روبروی پنجره قرار گیرند باعث باز گرداندن انرژی می شود و نمی گذارد که انرژی وارد شده و در اتاق به گردش در بیاید.

♦️اجتناب از تصاویر خانوادگی:
اتاق خواب بخش خصوصی زوجین می باشد بنابر این باید از عکس دونفره خود در اتاق خواب استفاده کنید استفاده از عکس اعضای خانواده شما را درگیر مسائل خانوادگی خواهد کرد.
♦️هیچ وسیله الکترونیکی وجود ندارد:
اتاق خواب شما برای عشق و آرامش است، با کامپیوتر ، تلویزیون ها یا هر نوع وسیله الکترونیک که انرژی آرام شما را مختل می کند، مخلوط نکنید.
♦️تصاویر و آثار هنری غم انگیز نباشد:
اجتناب از استفاده از تصاویر غم انگیز یا آثار هنری که غم و غصه را در اتاق خواب نشان می دهند،  تصاویر شاد و پر جنب و جوش به شما کمک می کند تا بدون استرس باشید و انگیزه ی خود را حفظ کنید.
♦️از آیتم های تک اجتناب کنید:
هرگز آیتم را به صورت تک قرار ندهید، هر آیتمی باید به صورت جفت باشد مثلا چراغ های جانبی، دکوراسیون و غیره به عنوان جفت نشان دهنده اهمیت هر دو نفر به طور یکسان است. این نزدیکی بین شما و همسرتان را افزایش می دهد.
۳- تنظیم تخت شما:
تخت شما جنبه مهمی از ازدواج شما است و بخش کاملا خصوصی بین زوجین
در اینجا چند نکته در مورد فنگ شویی وجود دارد تا تختتان را برای رابطه بهتر  انتخاب کنید:
۱- باید از هر دو طرف قابل دسترس باشد.
۲- هرگز تخت خود را زیر پنکه ها سقفی قرار ندهید.
۳- شما نباید در حالی که در خواب هستید پاهای خود را در برابر درب قرار دهید.
۴- هر چیزی را در زیر تخت ذخیره نکنید، چرخش جریان انرژی را آزاد کنید.
۵- تاج سر خود را هنگام خواب باید به بهترین جهت قرار دهید. (جهت بر اساس تعیین عدد کوآ مشخص می شود.)
۶- تخت شما باید تخته محکم و کمی بزرگ باشد.
۴- درب خود را ببندید:
درب اتاق تخت خواب خود را در شب ببندید زیرا این فضای شخصی شما است و شما هم با همسرتان در اینجا استراحت می کنید تا درب ها انرژی شما را از بین نبرد.
درمان فنگ شویی برای اتاق تخت شما:
۱- آویز نقاشی و آثار هنری که نشان دهنده عشق و عاشقانه مانند جفت بالش های قرمز، جفت بالش های شکل قلب
۲- پنجره ها یا درب های خود را برای دریافت نور طبیعی روزانه بیست دقیقه باز کنید. این هوا تازه به اتاق خواب شما انرژی مثبتی را می رساند.
۳- لاک پشت کریستال را در بخش شمال شرق اتاق خواب خود قرار دهید برای طول عمر و سلامتی زوجین
۴- چراغ های بلند به عنوان درمان خوب فنگ شویی در نظر گرفته شده اند تا عنصر آتش را فعال کنند.
۵- اتاق خواب خود را با عناصر آتش مانند یک جفت شمع، جفت چراغ قرمز، چراغ های قرمز نرم و غیره روشن کنید تا آتش خود را در غریزه عشق بهبود بخشد.
۶- درب حمام شما نباید به تختتان باز شود.
۷-سطح اتاق ها نیز باید با هم یکی باشند، و یک اتاق خواب نباید بیش از حد سایر اتاق ها، وسیع شود.
۸-شکل مناسب برای اتاق ها، مربع یا مستطیل است و اتاق های “L” شکل ناقص به نظر می رسند و این زاویه ی موجود در اتاق ها مولد نیروی شارمنفی است. و باید برای بی اثر کردن آن  از نصب آینه در دو سمت دیوار  کمک بگیریم.
این نکات اساسی است که می توانید به دنبال عشق و رابطه خود با شریک زندگیتان برای زندگی شادتر و بدون استدلال باشید.
فنگ شویی آرامش بخش اتاق خواب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.