عدد کوا (kua) فنگ شویی خود را کشف کرده و از آن در راه حل های مختلف فنگ شویی استفاده کنید.

0 435

عدد کوا (kua) فنگ شویی خود را کشف کرده و از آن در راه حل های مختلف فنگ شویی استفاده کنید.http://فنگ شویی ایران

همه ما می دانیم که افراد مختلف نیازهای متفاوتی از انرژی دارند. این امر به ویژه در این صنعت، هنر باستانی و علم طراحی، اذعان و تصدیق شده و به آن احترام گذاشته می شود؛ که در آن تمام جزئیات، از محل قرارگیری خاصی از اقلام دکوراسیون تا رنگ ها و اشکال آنها، با دقت انتخاب شده و در خانه و یا محیط کار شخصی قرار گرفته است.

 

انرژی بسیاری از افراد را می توان به دو گروه تقسیم کرد:

گروه شرقی و گروه غربی.

شما بر اساس عدد کوآی فنگ شویی خود، یا یک فرد گروه غربی خواهید بود یا یک فرد گروه شرقی. به راحتی می توانید عدد کوا و گروه فنگ شویی خود را کشف کنید؛ که به شما یک درک بهتر از طراحی فنگ شویی خوب برای خانه یا اداره تان، از جمله جهت های فنگ شویی شانس که در حال کار کردن یا خوابیدن و فعالیت های روزمره با آنها مواجه هستید، را به شما می دهد.

 

اعداد کوآی گروه شرقی عبارتند

از:۱، ۳، ۴، ۹

اعداد کوآی گروه غربی عبارتند

از: ۲، ۵، ۶، ۷، ۸

 

 عدد کوا فنگ شویی خود را پیدا کنید

 

به عنوان مثال، عدد کوآی شخصی ۱ است، پس باعث می شود این فرد از گروه شرقی با بهترین جهت های وجهی از جنوب شرقی، شرق، جنوب و شمال را داشته باشد اگر این فرد خوش شانس باشد و نزدیک ترین مردم به او از گروه شرقی باشند، بنابراین تنظیم کردن محیط زیست این شخص برای بهترین روش زندگی، کاری آسان خواهد بود.

 

حالا، اگر عدد کوا شما و کسانی که دوستشان دارید در گروه های مختلف باشد، چه کار می کنید؟ آیا زمینه مشترکی وجود دارد که بتوان پیدا کرد؟ البته که وجود دارد. آنچه که شما باید بر روی آن تمرکز کنید ایجاد تعادل بین خودتان و عزیزان که باعث بهترین انرژی فنگ شویی در طول روز می شود، است. با استفاده از المانها موجود در علم فنگ شویی می توان تعادل و هارمونی مناسب را ایجاد نمود.

شما اول باید مطمئن باشید و تکلیف خود را با درهم و برهمی و شلوغی روشن کرده اید و واقعا عاشق خانه خود هستید. همچنین زمانی که در حال توسعه یک ارتباط متقابل حمایت کننده و تغذیه کننده باشید.

کل این مبحث در مورد کیفیت خوب چی یا انرژی است. انرژی همیشه در حرکت است. فقط اطمینان حاصل کنید که بهترین استفاده را از آن در همه زمان ها می برید و یادگیری و بهبود مهارت های فنگ شویی خود را ادامه دهید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.