خواب راحت با فنگ شوی

0 159
فنگ شویی
خواب راحت با فنگ شوی
 
قرار دادن صحيح تخت يا رختخواب امری مهم برای داشتن خواب مناسب است. در فنگ شويی توصيه های فراوانی برای قرار دادن محل مناسب جهت خوابيدن وجود دارد که در زير به برخی از آنها اشاره می کنم:
هرگز به صورتی نخوابيد که پاهايتان به سوی در ورودی اتاق باشد. زیرا انرژی زیادی از طریق پا و مردین های پا وارد بدن می شود که به فرد احساس ناارامی می دهد.
هرگز در جايی نخوابيد که بالای سرتان مقدار زيادی کتاب وجود داشته باشد.زیرا کتابها دارای انرژی زیادی از جمله نویسنده، ناشر، چاپ و… دارد که انرژی بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت 
کتابها بايد درون قفسه کتاب باشند و قفسه دارای در باشد.
زير تخت خود را خالی کنيد.
نگذاريد فضای خالی زير تخت به انباری مبدل شود.
شما شبها روی همين وسايل می خوابيد و همين باعث می شود تا خواب های ناراحت  کننده داشته باشيد.
از قرار دادن آینه در اتاق خواب پرهیز کنید.

 

 
ملحفه های خود را مرتب عوض کنيد. رنگ آنها نيز مهم است. ملحفه های آبی يا تيره باعث سرد شدن بدن و داشتن خواب عميق می شود. اگر برای بيدار شدن در صبح، دردسر داريد بهتر است از رنگهای روشن استفاده کنيد. بعلاوه بعد از شستن ملحفه ها حتماً آنها اطو کنيد. گرمای اطو به آنها انرژی می دهد و خوابيدن روی ملحفه تميز و صاف ارزش دادن به خواب است. اگر شما به اندازه متوسط بخوابيد، حدود يک سوم عمر خود را در خواب سپری می کنيد. بنابراين قسمت مهمی از عمر شما در خواب طی می شود.
 
اگر نزديک پنجره می خوابيد دست کم نيم متر با آن فاصله بگيريد و شبها پرده اتاق را بيندازيد. مهم نيست شما در منطقه گرمسير يا سردسير زندگی می کنيد، پنجره محل مکش انرژی اتاق به بيرون است و همين امر نيروی شما را در خواب ضعيف می کند. هيچ وقت بعد از بلند شدن ازبا لباس خواب؛در اتاق راه نرويد. لباسهايی که با آنها خوابيديد، انرژی خواب را به خود جذب کرده اند که انرژی سرد و سکون است.
شما بعد از بيدار شدن از به حرکت در زندگی نياز داريد.
بنابراين آنها را عوض کنيد.
بهتر است بعد از در آوردن لباسهای خواب، آنها را برای مدت يک ربع روی بند لباس بيندازيد تا هوا بخورند.
اگر بتوانيد آنها را آفتاب بدهيد که خيلی عالی است. در اتاق گل وگياه فراوان قرار ندهيد. گلها و گياهان شبها دی اكسيد كربن پس می دهند.

فنگ شویی ایران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.