۵-تداوم و همبستگی اصل پنجم از پنج اصل قدرت علم فنگ شویی

0 41

فنگ شویی ایران

تداوم و همبستگی اصل پنجم از پنج اصل قدرت فنگ شویی است

 

تداوم و همبستگی

 

یکی از اصول فنگ شویی تداوم و همبستگی می باشد، نامی مدرن برای رابطه در فنگ شویی با تائو است که به عنوان “راه” یا “مسیر” ترجمه می شود. از آنجا که هر عملی واکنشی دارد و ما را تحت تأثیر آن قرار می دهد همه چیز در اطراف ما نیز خود مارا تحت الشعال قرار می دهد. و این در فنگ شویی به این معنی است که رنگ ها، شکل ها و تصاویری که برای تزئین محیط اطراف خود استفاده می کنید بر آنچه که به زندگی شما جذب می شود نفوذ می کند. شما می خواهید در زندگی خود- به ویژه ثروت، هماهنگی و عشق- جذب کنید، بیشتر این نمادها مربوط به جهان طبیعی بیرون است که ارتباط بیشتری با آن احساس خواهید کرد.

 

در فنگ شویی، ما معتقدیم که “شما چیزی را که می بینید.” از آن انرژی دریافت می کنید.

به عنوان مثال، اگر خودتان را با آثار هنری که احساس خشانت و انزوا باشند، محاصره کنید، انواع چیزها و تجربیاتی را جذب می کنید که باعث احساس تنهایی می شود. اگر شما به مبلمان که خراب و پوسیده است نگه دارید، زندگی شما فاقد احساس خواهد بود. 

 

با این حال، اگر آثار هنری شما شامل تصاویری که به شکوفایی و شادی بیان می شود، زندگی شما با موفقیت و خوشحالی خواهد بود. اگر مبلمان خود را به روز، تمیز و راحت تغییر دهید شما احساس بهتر و آرامش بیشتری خواهید داشت. 

 

این تضاد و تفاوت بین یک آگاهی و رفاه و ذهنیت فقر را نشان می دهد. به این ترتیب، بیشتر شما خود را با نمادهای آنچه که می خواهید در زندگی خود جذب کنید – به ویژه ثروت، هماهنگی و عشق – بیشتر از آن هدف که به دست می آورید.

 

شما می توانید ارتباط بیشتری را با افزودن علامت های دنیای طبیعی به محیط داخلی خود، مانند گل ها، گیاهان، سنگ ها، آب، صداهای طبیعت، آثار هنری صحنه های طبیعت، و عطر، و رنگ، تقویت کنید.

هنگامی که جهان طبیعی را به درون خود دعوت می کنید. صلح و هماهنگی را برای زندگی خود به ارمغان می آورید. ساده ترین راه برای تداوم دنیای طبیعی به درون خود با انتخاب آثار هنری پرطرفدار که مناظر زیبایی را نشان می دهد امکان پذیر است به عنوان یک مزیت اضافه می کنم هنگامی که جهان طبیعی را درون خود بیاورید، به آرامش، در زندگی تان می رسید. مناظر به ویژه برای فعال کردن انرژی مثبت مفید هستند؛ فقط مطمئن شوید که از تصاویری مانند باتلاق، درختان مرده  جلوگیری کنید زیرا آنها انرژی رو به زوال را نشان می دهند.

 

• اگر میخواهید کار خود را به قدرت برسانید و ثروت بیشتری کسب کنید، تصاویر آب را در منطقه کار/ حرفه خود قرار دهید.

 

• اگر میخواهید دوستی را افزایش دهید، عکسهای افراد خوشحال و موارد شاد را در منطقه خانواده/ جامعه خود ببرید.

 

• اگر می خواهید سفر کنید، عکس بین المللی یا تصاویر نقشه  و کره را در منطقه سفر/ خیرخواهی خود قرار دهید.

 

• اگر میخواهید عشق را جذب یا ارتقا دهید، تصاویر را با نماد جفت مانند پرندگان جفت (ماندارین) در بخش عشق/همبستگی آویزان کنید.

فنگ شویی ایران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.