فنگ شویی هنر باستان شرقی برای فضا های ما

0 29
فنگ شویی هنر باستانی شرقی، برای قرار دادن هر وسیله در جای صحیح خود چه در منزل و چه در فضا کار است .هنگامی که انسان و محیط پیرامون او با هم هماهنگ باشند، نتیجه اش زندگی خوب و موفقیت برای ماست و هدف فنگ شویی هم رسیدن به همین موفقیت است .
🌸🌸🌸🌸🌸
اگر بخواهیم فنگ شویی را لغت به لغت ترجمه کنیم به معنی باد و آب است و به این معناست که  چگونگی جریان پیدا کردن و چرخش انرژی از حرکت باد و آب و به کار بردن درست عناصر مادی انرژی خوبی در فضا های زندگی ما جریان پیدا می کند.
🌸🌸🌸🌸
خواستگاه فنگ شویی قاره آسیا است به همین خاطر قوانینش برای ما ایرانیان بیگانه و نا آشنا نیست و بسیاری از راه کار هایش از قدیم در فرهنگ و هنر ما نیز وجود داشته و بخشی ازباور های کهن ما بوده
🌸🌸🌸🌸
به عنوان مثال خانه تکانی که مردم ما همیشه قبل از بهار انجام میدن و آلودگی هایی که در طول سال ایجاد شده و بی نظمی هایی که به خاطر استفاده مداوم از وسایل در طول سال به وجود آمده راپاکسازی می کنند و با انرژی جدید و تازه به استقبال سال جدید می روند و فضا را از هر گونه آلودگی و انرژی های کهنه خالی می کنند.
شاید در زندگی خودتان با مواردی برخورد کرده باشید که خرید یا اجاره محل جدیدی برای کار یا زندگی شما باعث شده تا تغییراتی خوب در زندگی شما به وجود بیاید و در مکالماتتان این کیفیت را این طور بیان کنید که این خونه برامون اومد داشته یا برامون خوش یمن می باشد در علم فنگ شویی این بدان معنا است که فضا ی پیرامون ما با انرژی های ما سازگار است یا خیر.
🌸🌸🌸🌸🌸
گاهی اوقات هم وقتی محل زندگی قبلی و فعلی خودتون را مقایسه می کنید می بینید که در خانه قبلی وضع کار و حرفه خوبی نداشتین ولی در این خانه وضع کارتان بهتر شده و در عوض مشکلات دیگری پیدا کردین و یا مثلا وقتی مهمونی میرین ممکنه یه جا علی رغم این که زیاد با افراد آشنا نیستین، ولی احساس راحتی و صمیمیت کنید ولی در عوض جای دیگه بدون هیچ علت مشخصی احساس ناراحتی کنید. بعضی وقتها ما می توانیم از هنر چیدمان خود استفاده کنیم و این انرژی ها را تغییر دهیم.
🌸🌸🌸🌸
واقعیت این هست که بسیاری ازین مشکلات و تغییرات زندگی با وضعیت محیط زندگی ما و چگونگی قرار گرفتن وسایل ما در این محیط ارتباط داره و فنگ شویی به ما کمک می کنه تا این ارتباط را بشناسیم و جنبه های مثبت را تقویت و نقاط ضعف را بر طرف نماییم.
بر اساس این که چه نقاطی برای خوب هستند و باید تقویت شوند را شناسایی کنید و جهت هایی که در پاسیو و یا آسانسور رفته اند را بیابیم و با این علم برای تقویت کردن آن تمهیداتی را در نظر بگیریم تا فضایی با بهترین انرژی را برای خود مهیا سازیم.
فنگ شویی ایران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.