استفاده کاسه موزون یا کاسه تبتی در فنگ شویی

0 146
کاسه موزون یا کاسه تبتی
در علم فنگ شویی کاسه موزون یکی از وسایل مورد استفاده پاکسازی فضا و محیط است. این کاسه ترکیبی از هفت فلز طلا، نقره، مس، آهن، قلع، سرب و روی که نمادهایی از خورشید، ماه، زهره، مریخ، مشتری، زحل و عطارد هستند، می باشد. ترکیب ارتعاشات صوتی فلزات مختلف، انرژی های منفی و راکد را دفع و انرژی مثبت را جایگزین می سازد. البته کیفیت صدای کاسه علاوه بر مهارت نوازنده آن، به نوع کاسه نیز بستگی دارد.
فضای دلنشینی که پس از کاهش انرژی های منفی و جریان انرژی های مثبت ایجاد می شود، موجب جلب محبت افراد خانواده، دوستان و همچنین ازدیاد معاشرت مناسب خواهد شد. به افرادی که فرصت کافی برای انجام سایر راهکارهای فنگ شویی را ندارند، پیشنهاد می شود که حداقل ماهی یکبار از کاسه موزون برای پاکسازی استفاده کنند.
زمان مناسب:
بهترین زمان پاکسازی ظهر است که خورشید، انرژی یانگ موثرتری را منتشر می کند.
روش مناسب:
در و پنجره ها را باز کرده تا فضا از هوای تازه و نور خورشید آکنده شود. چراغ ها را برای تولید چی یانگ روشن نموده و یک عود روشن در فضا بگردانید. سپس کاسه را روی کف یک دست نگه داشته و با دست دیگر سه بار با چکش چوبی به کاسه ضربه زده و سپس چکش را به دور لبه کاسه بگردانید تا صدایی کاسه موزون با ارتعاشات طولانی ایجاد شود. پاکسازی را از قسمت در ورودی شروع کرده و در جهت عقربه ساعت، اتاق به اتاق حرکت کرده و در هر اتاق به همین ترتیب عمل نمایید. گرد هر اتاق سه بار در جهت عقربه ساعت، همزمان با ایجاد صورت کاسه حرکت کنید.
این عملیات راعیناً در تمام اتاق ها حتی حمام، دستشوی و آشپزخانه تکرار کرده تا به نقطه شروع، یعنی درب ورودی برسید. در نهایت، سه بار به کاسه ضربه زده و پالایش را تمام کنید.
موارد استفاده:
✅در خانه های قدیمی بازسازی نشده(دارای انرژی بسیار ضعیف)، به خصوص اگر وقایع ناگوار و غمناک در آن ها رخ داده باشد.
✅هنگام نقل مکان به خانه جدید (نوساز یا قدیمی).
✅ پیش از سال نو.
✅ برای ایجاد شرایط مناسب در آغاز یک مسئولیت جدید.
✅ کاهش تکرار شانس منفی در محیط کار و کارگاه.
✅ دفع انرژی نامساعد مولد مشکلات متعدد و حقوقی.
✅ عدم امکان تغییر محل زندگی یا کار با انرژی نا مناسب.
✅ احساس انرژی راکد، منفی و ناسازگار در فضای اطراف.
✅ کاهش سرعت انتقال ذهن به دلیل خستگی از انرژی های منفی محیط.
✅ اشغال فضا از انرژی منفی بیماری و افسردگی.
✅ تکرار موانع و مشکلات ناگهانی.
‼️انجام عملیات پاک سازی با کاسه موزون در شرایط جوی نا مساعد نظیر طوفان شدید، رعد و برق، ریزش باران و بارش برف حتی در سرما مناسب نیست. بهترین زمان، پس از اتمام بارش باران و برف و صاف شدن هوا می باشد.
فنگ شویی ایران[دانلود یافت نشد]http://فنگ شویی ایران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.