چی چیست ؟ ۶ نکته مهم در مورد چی در خانه (کامل)

چی چیست و مفهوم آن در علم فنگ شویی چیست؟

با سلام خدمت کاربران عزیز و همیشه همراه فنگ شویی ایران . در این مطلب قرار است در مورد این که چی چیست صحبت کنیم . اگر بتوانیم طریقه ترکیب انرژی خود با انرژی موجود در اطرافمان را تحت کنترل قرار دهیم، خواهیم توانست بر احساسات خود تاثیر بگذاریم.

چی در فنگ شویی | مرجع فنگ شویی ایران

هدف از دانستن چی در فنگ شویی

علم فنگ شویی می تواند در هر جنبه ای از زندگی که می تواند تحت تاثیر انرژی مستقیم بر روی شما قرار بگیرد، به کار رود. اما هدف این است که بدانیم برای ایجاد تغییراتی درونی که منجر به موفقیتمان می شوند، به چه چیزی احتیاج داریم. بنابراین اگر احساس می کنید برای موفقیت به اعتماد به نفس بیشتری نیاز دارید، از علم فنگ شویی برای افزایش آن استفاده کنید.

تعریف فنگ شویی

علم فنگ شویی بر پایه بعضی مفاهیم استوار است، و این مفاهیم مانند هر مفهوم دیگری خودِ مطلق نیستند. علم فنگ شویی در واقع راهی ساده برای ادراک جهان هستی است. اصل مطلب این نیست که کدام مطلب درست و کدام یک نادرست است ؛ بلکه این است که کدام مفاهیم یا سیستم عقیدتی برای ما مناسب است. هرچیزی که به عنوان علم فنگ شویی استفاده شود باید انرژی پیرامون شما یا نحوه جذب آن را تغییر دهد.

مثال

مثلاً برای داشتن دوستان بیشتر باید برون گرا تر و اجتماعی تر باشیم یا برای داشتن یک رابطه رمانتیک موفق لازم است درک و تفاهم بیشتری از خود نشان دهیم. با این حال علم فنگ شویی نمی تواند بر چیزهایی که کاملاً خارج از کنترل ما هستند اثری داشته باشد. بنابراین انتظار نداشته باشید ناگهان چندین میلیون پول به دستتان برسد، یا یک بیماری لاعلاج ناگهان برطرف شود. به عنوان مثال، یک گیاه انرژی حیاتی خود را در محیط منتشر و در نتیجه انرژی اتاق را تغییر می دهد. انرژی خورشید در طول روز تاثیر بسیار زیادی بر محیط ما از گیاهان گرفته تا انسان تاثیر گذار است. وجود ماه در شب و ایجاد جزر و مد و یا تغییر تنفس در گیاهان بر روی محیط پیرامون ما تاثیر گذار خواهد بود و …

پاسخ به سوال ” چی چیست ؟ “

برای این که بدانید چی چیست باید ابتدا در مورد نقاط گردش انرژی یا همان چاکرا ها در بدن را مطالعه فرمایید ! چی جریان انرژی است که در هر چیزی جریان دارد. اطلاعات را از جسمی به جسم دیگر منتقل می سازد. چه جاندار چه غیر جاندار و این انرژی در بدن ما غالباً افکار، عقاید و احساسات ما را در پی خواهد داشت. این انرژی دائماً از بدن شما خارج می شود، و البته انرژی های تازه نیز دائماً به بدن شما وارد می شوند. چیِ تازه ای که وارد بدن شما می شود چیزی را از دنیای خارج وارد بدنتان می کند.

چی چیست | مرجع فنگ شویی ایران

مواردی که تاثیر مستقیمی در حذب انرژی مثبت و یا منفی دارد عبارتند از :

  • انرژی هوا
  • انرژی سایر افراد
  • اتمسفر خانه 
  • غذایی که مصرف می کنید

“چی” در خانه

بخش های مختلف خانه هر یک شامل انرژی هایی با کمیت و کیفیت متفاوت هستند ! در مطلب فنگ شویی چیست به این نکته دست خواهید یافت که کدام نقاط دارای انرژی مثبت و کدام نقاط دارای انرژی منفی هستند .

  • در اطراف درها و پنجره ها جریان های قدرتمند انرژی وجود دارد.

وقتی چند درب در یک خط مستقیم قرار گرفته باشند، جریان انرژی سریعی ایجاد می شود. چنین فضایی برای استراحت و آرامش مناسب نیست.

  • هرچه پنجره های خانه بزرگ تر باشند، جریان چی سریع تر خواهد بود.

پنجره هایی که رو به آفتاب قرار گرفته باشند، حرارت و انرژی بیشتری را وارد خانه می کنند.

چی چیست | مرجع فنگ شویی ایران

  • انرژی بین در ها و پنجره ها

انرژی بین درها و پنجره ها جریان پیدا می کند .

این انرژی یک جریان افقی را ایجاد خواهد کرد، به خصوص اگر سقف ها پایین تر باشند! این امر بیشتر در مورد آپارتمان هایی که به سطح زمین نزدیک تر هستند اتفاق می افتد ! در چنین محیطی این جریان افقی به خوبی  شخصی به شخص دیگر منتقل می شود .

بنابراین آپارتمان ها برای جلسات و مهمانی ها مناسب هستند .

  • خانه هایی که در ارتفاع بالا قرار گرفته اند جریان انرژی عمودی دارند.

این محیط ها برای فعالیت های فردی و خلوت و تنهایی مناسبند.

  • معمولاً در گوشه های اتاق جریان انرژی قدرتمندی جریان دارد.

اگر تخت یا صندلی شما مقابل یک گوشه قرار گرفته باشد، ممکن است در خواب یا استراحت شما اختلال ایجاد شود ! از قرار دادن گیاه در گوشه های اتاق خواب نیز باید خودداری کنید.

  • افرادی که در یک خانه زندگی می کنند ، بر محیط آن اثر می گذارند.

مشاجره، ناراحتی و خشونت اتاق را پر از انرژی منفی می کند ! در دراز مدت این محیط بر فضای خانه حکمفرما خواهد شد.

مانند یک گیاه که در آپارتمان خود از آن نگهداری می کنید اگر محیط شما و انرژی چی محیط مناسب نباشد این گیاه پژمرده شده و کم کم ممکن است از بین برود . پس ” چی ” ما با محیط پیرامون ما ارتباط مستقیم دارد.

نتیجه گیری

چی چیست | مرجع فنگ شویی ایران

در این مطلب بیان شد که ” چی چیست ” . ” چی ” در واقع چیزی جز جریان انرژِی در محیط و بدن نیست . شما در هر لحظه انرژی خاصی را به محیط اطراف ساطع می کند . هر انسان دارای حاله ای از انرژی است که اطراف شخص قرار دارد . حالا که شما می دانید چی چیست کمک کردن به خودتان برای جذب انرژی های مثبت موجود در اطراف را آغاز کنید . در بالا به صورت مستقیم بخشی از این راهکار ها را پیشنهاد دادیم و تذکرات لازم را نیز دادیم .

مطالب مرتبط با فنگ شویی چیست

با مطالعه این بخش ها می توانید مطلب ارائه شده را با درک بالاتری متوجه شده و به خاطر بسپارید .

چاکراها در بدن

فنگ شویی چیست

عدد کوا

فنگ شویی ثروت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.