مراسم ورود به مکان جدید و پاکسازی آن  (محل زندگی و کار) 

برای هر محیطی که وارد آن می شویم چه جدید چه قدیمی نیاز به پاکسازی داریم.
پاکسازی
انرژیهای منفی
تغییرمکان
سکونت جدید
🔴هنگامی که می خواهید در خانه یا محل کار جدید سکونت یا کار کنید، یا قطعه زمینی را برای ساخت بنا یا هرکار دیگر اختیار کرده اید‌‌‌، ممکن است این پرسشها به وجود بیاید که قبلا چه کسی آنجا بوده است، چه اتفاقاتی رخ داده و چه انرژی هایی در آنجا در جریان است….
🔑 این پیام را بخوانید تا بدانید پیشینیان ما برای این پرسشهای مشترک چه پاسخهایی داشته اند.
🕯 شما می‌توانید پاکسازی برای وارد‌‌شدن به فضای جدید را طی مراسمی انجام دهید. در فرهنگ ما بردن آینه و قرآن یا شمعدان در خانه جدید یک رسم کهن است.
ممکن است این خانه یا زمین قبلاً به وسيله دیگران مورد استفاده های منفی و اهریمنی قرار گرفته باشد و یا کارهایی در آن انجام ‌شده باشد که شما از آن بی‌خبر باشید و انرژی این کارها و اعمال در آن باقی ‌همانجا مانده باشد. به ‌هر حال انرژی‌های محل مسکونی و تجاری پیش از ورود به درون آنها بسیار مهم است، پس راهکارهایی وجود دارد که بتوانید انرژی موارد گذشته را پاک كنيد و مکانی متعادل و متناسب و مناسب در اختیار داشته باشید.
برای ورود به مکان جدید، و همچنین در پایان هر سال، انجام برخی عملیات جهت تغییر انرژی‌ها بسیار مفید است‌‌‌.
در زیر به پاره‌ای از این کارها اشاره می‌شود.
🔥پاکسازی با شمع (آتش)
🔮قرار‌‌دادن چند شمع در داخل ساختمان یا روشن‌کردن شعله‌های گاز یا چراغ برای از بین‌بردن انرژی‌های مرده در ساختمان‌های نوساز کار بسیار مناسبی است. می‌توانید با روشن‌كردن گاز و جوشاندن یک کتری آب برای چند ساعت‌‌‌‌‌، انرژی‌های مرده را از درون بنا دور کنید.
🍶 پاکسازی با نمک
🔮 قبل از اینکه اسباب و وسایل خود را وارد خانه ‌کنید لازم است تا داخل تمام قفسه‌ها‌‌‌، کمدها و کابینت‌ها‌‌‌، دیوارهای توالت‌‌‌‌‌، آشپزخانه و حمام را با آب‌نمک تمیز ‌‌كنيد (اگر به خانه جدید نقل‌مکان نمی‌کنید هنگام خانه‌تکانی تمام موارد را رعایت کنید و تمام لوازم را با آب و نمک شست‌وشو دهید). هر جای دیگری از منزل را که با استفاده از آب‌نمک دچار تخریب و ضایعه نمی‌شود پاک‌کنید. حتی اگر ممکن باشد بهتر است از نمک تصفیه‌نشده یا نمک دریا استفاده کنید و در جاهای تاریک منزل به خصوص در زیرزمین یک ‌تکه سنگ نمک بزرگ قرار دهید.
🍜 پاکسازی با روغن
🔮 مقداری از روغن‌های پاک‌کننده مانند روغن پرتقال‌‌‌، روغن رز‌‌‌، روغن یاسمین یا اسطوخودوس(لوندر) بسوزانید. این کار اثر آب‌نمک و آتش را تکمیل می‌کند و باید حتماً قبل از سوزاندن روغن همه پنجره‌ها را ببندید تا تمام انرژی منفی موجود در خانه به واسطه این کار از بین برود. بعد از اینکه در تمام اتاق‌ها روغن سوزاندید و برای چندساعتی پنجره‌ها بسته بود. آنگاه می‌توانید آنها را باز کرده و اجازه دهید تا هوا کاملاً پاک شود.
💧پاکسازی به وسيله اسپری آب
🔮 برای این کار می‌توانید از دستگاه‌های معمولی افشانه آب استفاده کنید. می‌توانيد مقداری روغن‌ معطر هم به آب بيفزاييد. در این حالت هوای منزل مانند هوای بعد از بارندگی تمیز و پاک می‌شود. می‌توانید این کار را هر روز و در چند نوبت انجام دهید.
♨️ استفاده از اسپند و عود
🔮در کنار دیگر کارهای انجام‌شده‌‌‌‌‌، دود‌کردن اسپند و عود هم بسیار مفید است. اسپند یار همیشگی ما در پاکسازی انرژی های منفی بوده و هست. همچنین عودهای مختلف با بوهای متفاوتی وجود دارند؛ فقط توجه داشته باشید از عودهای خیلی تند استفاده نکنید.
فنگ شویی ایرانhttp://Fengshuiiran.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.