تاثیر فوق العاده مجسمه فیل در فنگ شویی و کاربرد آن

مجسمه فیل و کاربرد آن ها در فنگ شویی

مجسمه فیل در فنگ شویی  و در برخی از کشورهای آسیایی نظیر هند و تایلند ، به عنوان حیوانی مقدس و نماد  : وفاداری ، خرد ، طول عمر ، شکوه ، اقتدار و عظمت است . بر اساس دانش فنگ شویی ، استفاده از این تندیس باعث انتشار  انرژی‌ های مثبت فوق می شود ، در حفاظت از محل سکونت و افزایش انرژی‌ های مثبت فوق تاثیر دارد . برای حفاظت از محل سکونت و افزایش انرژی باروری نیز توصیه می شود . فیل نماد ثروت در ایران باستان شناخته شده است .

آیا مجسمه فیل باید خرطوم  بالا یا پایین باشد؟

نماد فیل ها برای موفقیت نظرات مختلفی در مورد اینکه آیا خرطوم فیل باید بالا یا پایین باشد، متفاوت است ! بعضی ها       می گویند که اگرخرطوم بالا باشد فیل می تواند ثروت خوبی برای همه کسانی که از آن استفاده می کند به ارمغان می آورد.

تندیس مجسمه فیل در فنگ شویی  با خرطوم رو به بالا یکی از نمادهای فنگ شویی است که :

 • نمایان گر دریافت خبرهای خوش است .
 • باید پشت به در ورودی و رو به‌ داخل قرار گیرد .

تندیس مجسمه فیل در فنگ شویی با خرطوم آویزان و پایین یکی دیگر از نمادهای فنگ شویی  است که :

 • نشانگر دفاع و حمله است .
 • باید روی آن به سمت در ورودی باشد .

فیل | فنگ شویی ایران

کاربردهای مجسمه فیل در فنگ شویی :

۱- فیل هایی که سکه روی خرطوم آنهاست و خرطوم به سمت بالا یا بار سکه روی کول آنهاست نماد ثروت هستند ! در  جنوب شرق و یا جلوی درب ورودی قرار می دهیم که  از داخل خرطوم به سمت داخل خانه قرار داشته باشد و اگر حالت رم کرده دارند بیرون درب ورودی استفاده می شود و نماد مراقبت و حفاظت دارند .

۲- مجسمه ها و نماد فیل سفید در فنگ شویی :

 •  بخت و اقبال در قسمت شانس و کار و حرفه ( شمال ) قرار می دهیم .

۳-  فیل هایی که چند تا پشت سر هم هستند و خرطوم های آنها رو به پائین هستند و سکه روی آنها نیستند . نماد خانواده و کنار هم بودن هستند و در شرق قرار می دهیم . بدین معنا که همه اعضای خانواده در کنار هم هستند .

۴- فیل های ساده و جفت و خرطوم به سمت پائین آرام هستند . در هر بخشی می توان از آنها استفاده کرد باید توجه داشته باشید ! اکثر فیل هایی که خرطوم رو به پایین دارند نماد‌‌ :

 • محافظت نیز به کار برده می شوند .

۵- در فنگ شویی اگر فیل ها جفت باشند در جنوب غرب اتاق خواب یا جنوب غرب بآگوا نماد :

 •  زوج هستند و برای زوجهای جوان استفاده می شود .

۶- در سرزمین های هندوها ! از این نماد در مکانهای عمومی مثل پاساژ ها و یا لابی هتل ها استفاده می کنند . در خارج از خانه

 • نماد سلامت و ثروت و موفقیت را زیاد می کند .

۷- مجسمه فیل سفید در فنگ شویی به فرزندانمان کمک می کند که خرد بیشتر بدست آورند .

 • نماد قدرت ، تدبیر و دانایی است ! بیشتر در جهت شمال شرق استفاده می شود .

۸- مجسمه فیل در فنگ شویی از جنس فلزی برای تقویت انرژی جهات غرب و شمال غرب بسیار مناسب است نماد :

 •  شانس و ارتقاء شغلی و اقتدار می باشد .

مجسمه فیل | فنگ شویی ایران

 

آیا مجسمه های فیل خوش یمن هستند؟!

مجسمه های فیل در سراسر جهان محبوب هستند ! به خصوص در کشور های آسیای شرقی اگر شما بخواهید موفقیت در محیط خود انتشار دهید باید از نماد مجسمه فیل در منزل یا حکاکی تصویر فیل روی درب یا بخشی از دیوارها استفاده می شود. تصویر مجسمه فیل روی درب خانه انرژی های محیط خانه را از انتشار انرژی منفی محفوظ می دارد.

بسیاری از صاحبان کسب و کار در آسیا ممکن است در ورودی ساختمان دو مجسمه فیل داشته باشند! این اعتقاد بر این است که ثبات و عقل را برای صاحب شرکت افراد داخل شرکت فراهم می کند و از این رو شرکت را از انرژی های مثبت برای جذب ثروت ایجاد می نماید. همچنین دو مجسمه کوچک فیل در سالن ورودی یک خانه خصوصی :

 • دانش
 • طول عمر
 •  موفقیت را در خانه به ارمغان می آورد.

نماد مجسمه فیل در فنگ شویی

مجسمه های فیل اغلب در فنگ شویی مورد استفاده قرار می گیرند ! تا انرژی بخش خاصی از خانه و موفقیت در محیط کار باشند. مجسمه های فیل در خانه می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا نمادی از قدرت، خرد، حفاظت از خانه، باروری و به طور کلی موفقیت باشد. بسیاری از متخصصان علم فنگ شویی معتقدند ! که فیل ها باید خرطوم رو به سمت بالا داشته باشند تا نشان دهنده رفاه، موفقیت و… باشند.

مجسمه فیل | فنگ شویی ایران

استفاده از نماد فیل بر اساس نقشه باگوا :

 1. خوشبختی و محافظت در خانه با مجسمه فیل !  یک مجسمه فیل با خرطوم رو به بالا ، یا یک جفت فیل در جلوی درب رو به جلو انرژی های موفقیت و نعمت ها را به خانه وارد کنید.
 2. ارتقاء عشق وفاداری با نماد فیل ! یک مجسمه فیل یا یک جفت فیل در اتاق خواب برای ترویج عشق و وفاداری بین یک زن و شوهر می تواند کاربرد داشته باشد.
 3.  پیوند دادن بین مادر و کودک با مجسمه فیل ! یک مجسمه از یک فیل مادر و کودک خوددر فنگ شویی ، یک نماد عشق و پیوند بین یک مادر و فرزندان خواهد بود. در قسمت خانواده و بخش شرق می توانید از نماد فیل استفاده کنید.
 4. باروری ! از مجسمه فیل همراه با بچه فیل های کوچک در کنار تختخواب و یا در بخش غرب خانه قرار دهید بخش غرب مربوط به بارآوری می باشد و می توان انرژی فرزند را برای شما فعال نماید.
 5. خاصیت مجسمه فیل در دانش و موفقیت تحصیلی ! مجسمه را در اتاق خواب فرزند خود قرار دهید و یا بخش شمال شرق، روی میز تحریر و یا هر جا که مشغول انجام تکالیف هستید. فیل ها نماد دانش و موفقیت علمی هستند.
 6. با مجسمه فیل منطقه کاریابی را فعال کنید ! یک فیل در نزدیکی درب یا منطقه شغلی بخش شمال قرار دهید تا انرژی عقل و قدرت را نمادین کند.
 7. موفقیت در کار ! یک فیل در نزدیکی درب ورودی یا درب دفتر به منظور جذب قدرت و محافظت از فرد از انرژی بد در دفتر قرار دهید.
 8. مدیریت خوب ! مجسمه نماد فیل را روی میز کار خود قرار دهید تا رهبری هوشمندانه را برای تان نمادین کند و انرژِی این نماد بهترین بهره را ببرید.

 

مجسمه فیل | فنگ شویی ایران

حفاظت، موفقیت، خرد، و باروری انرژی اصلی نماد فیل در هر فضایی در فنگ شویی است ! که با مجسمه فیل به هر فضایی وارد می شود .

نتیجه گیری

باید یاد آوری نمود که مجسمه های فیل امروزه در اکثر خانه ها ، یافت می شود ! اگر بتوانید برای افزایش انرژی خود ، با توجه به علم فنگ شویی ، از این نماد در فنگ شویی خانه ، فنگ شویی محل کار و هر مکان دیگری استفاده کنید ، باعث خواهید شد در طولانی مدت به نتایج فوق العاده بهتری دست یابید ! در این مطلب به صورت خلاصه ، نحوه استفاده از مجسمه فیل در فنگ شویی اشاره شده است ! شما با مطالعه این مطلب به راحتی می توانید استفاده صحیح از کاربردهای نماد فیل و فنگ شویی درخانه را بیاموزید و انرژی های این بهترین بهره را ببرید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.