فنگ شویی ثروت در کسب و کار چیست و چه کمکی به ما می کند ؟ 

فنگ شویی ثروت در کسب و کار

 • فنگ شویی ثروت در کسب و کار چیست و چه کمکی به ما می کند ؟
 • چگونه و چه تمهیداتی را می‌توان برای افزایش کسب‌ و کار خود و درآمد بهتر در نظر گرفت ؟
 • ثروتمندان بزرگ جهان امروزه چگونه  و از چه مسیری کسب درآمد می‌کنند؟
 • علمی که ثروتمندان از آن بهره می‌برند و نمی‌خواهند شما بدانید؟
 • چیدمان‌های ثروت ساز در محل کار و زندگی شما چه چیزهایی هستند؟

فنگ شویی ثروت | مرجه فنگ شویی ایران

می توان گفت که در بالا سوالاتی مطرح شد که دانستن جواب این سوالات ، باعث می شود شما بتوانید در آینده در زمره افراد موفق و ثروتمند قرار گیرید . سایت فنگ شویی ایران به این سوال با توجه به علم فنگ شویی و به صورت خاص فنگ شویی ثروت پاسخ خواهد داد . مطالبی که ما را در رسیدن به جواب این سوالات کمک خواهند کرد به صورت تیتر وار در زیر اشاره شده است .

 • فنگ شویی ثروت
 • چیدمان ثروت ساز
 • ثروت در کسب و کار با فنگ شویی
 • فنگ شویی در محل کار

در ابتدا باید به  فنگ شویی چیست رفته و به مطالعه دقیق علم فنگ شویی بپردازید سپس راه های جذب پول را درک کنید .

مفاهیم اولیه

تعاریف گوناگونی در این زمینه بیان شده این اصول برگرفته از یک علم باستانی چینی به نام علم فنگ شویی است . که امروزه در سراسر دنیا محبوب و فراگیر شده است !هدف از این علم، هماهنگی و تعادل با جهان طبیعت پیرامون و نتیجه آن ایجاد فضایی برای برقراری جریان  آزادانه انرژی‌های مثبت که یکی از اثرات آن ، در کنار سلامت روحی و جسمی بیشتر ، افزایش درآمد و رونق کسب و کار ، ایجاد روابط اجتماعی و یا یجاد خلاقیت بیشتر در کار و … می باشد.

شاید محل کار برای افراد از خانه مهم تر باشد !

برای بسیاری افراد، محل کار مکانی است که بیشتر اوقات خود ( از نخستین ساعات آغاز روز تا عصر) را در آن سپری می‌کنند و هزینه‌های زندگی‌شان را از این مکان فراهم می‌سازند. بنابراین ایجاد فضایی مناسب در این مکان از جهات بسیاری حائز اهمیت ویژه‌ای است.

بدون هزینه پولدار شوید !

یکی از مزایای استفاده از فنگ شویی ثروت این است که با بهره گیری از منابع طبیعی و بدون هیچ هزینه ای می توانید زندگی خود را ارتقا دهید. اگر شما بتوانید بدون هزینه پولدار شوید ، این کار را انجام نمی دهید ؟

جذب ثروت با فنگ شویی | مرجع فنگشویی ایران

امروزه شرکت‌هایی بزرگی مانند HSBC BANK ,OCBC BANK , ADIDAS ,VOLVO ,IBM ,AUDI ,DELL ,HP, NOKIA , BMW و …. بر اساس یک سری اصول و قوانین خاص در دکوراسیون و چیدمان محیط کار خود را طراحی کرده‌اند تا بتوانند در محیطی پرانرژی بیشترین درآمد را همراه با آرامش داشته باشند.

افزایش و جذب ثروت در کسب و کار به کمک علم فنگ شویی که علمی مدرن است ، باعث پیشرفت هر چه بیشتر شرکت های نام برده شده است . سایت ما بزرگترین و معتبر ترین مرجع فنگ شویی ایران است . که با تجربه و علم به این مطلب به بیان حقایقی نهفته در طبیعت پرداخته است .

آیا شما هم مایلید بدانید که چگونه اصول فنگ شویی را در محل کار خود اجرا کنید؟

مراحل افزایش و جذب ثروت در کسب و کار

در مطالب زیر به مواردی خواهیم پرداخت که مبتنی بر علم فنگ شویی است و شما با انجام این موارد به طور قطع به این امر دست خواهید یافت .

مواردی که در فنگ شویی ثروت باید دوری کرد :

اولین مطلب مهم که خود ، دارای زیر شاخه هایی مهم است ، فنگ شویی در چیدمان است ! ابتدا در هر اصلی باید از مواردی که تمرکز شما را بر هم می زند دوری کنید . در ادامه به موارد مهم و قابل اهمیت فنگ شویی چیدمان در ارائه این مطلب اشاره می شود .

۱٫ پاک سازی و مرتب نمودن محل کار

اولین قدم ، پاک‌سازی و مرتب نمودن محل کار است !

پاک سازی در فنگ شویی | مرجع فنگ شویی ایران

یعنی محیط کار خود را از هرگونه گرد و غبار و هرگونه انباشتگی‌های بی‌مورد دور کنید . با تمیز کردن و رفع انباشتگی‌ها که هرروز در برابرتان قرار داشتند شروع کنید، درواقع ابتدا ذهنتان را آزاد می‌کنید و بار احساسی‌تان سبک می‌شود و مطمئناً سرزنده و خوش‌بین‌تر می‌شوید. به‌طور طبیعی هرگونه شلوغی باعث می‌شود انرژی نتواند آزادانه و به‌طور کامل جریان پیدا کند . هرگونه آشفتگی در محل کار شما مستعد ایجاد انرژی‌های منفی و نداشتن انرژی مثبت می‌باشد.

۲٫ حذف چیزهای غیرضروری از میز کار

حذف چیزهای غیرضروری و انباشتگی از میز کار اصول اولیه علم فنگ شویی می‌باشد. این کار باعث می‌شود حس بهتری نسبت به محل کار خود داشته باشید . تمیز و خلوت بودن میز کار باعث می شود انرژی مثبت بیشتری را به سوی خود جذب کنید. هم چنین خلوت بودن میز کار به تقویت خلاقیت کمک می کند. به این معنی که انرژی فضای بیشتری را برای چرخش و ایجاد انرژی مثبت دارد که شما می توانید از آن بهره مند شوید.

۳٫ دوری از لبه های نوک تیز

برای جذب  فنگ شویی ثروت در محل کار بهتر است محیط خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید، هیچ‌گونه لبه تیز یا نوک‌تیز وجود ندارد. به‌عنوان‌مثال اگر گوشه‌های تیز میز کار یا داشتن بعضی سقف‌های کاذب به‌صورت نوک‌تیز و … وجود داشته باشد ، این لبه‌ها وضعیت شغلی شمارا به خطر می‌اندازد . زیرا تولید انرژی منفی می‌نماید لذا نمایانگر انرژی برنده است و لبه های تیز مانند تیغ برنده عمل می کند و لذا برای دور نمودن این انرژی سعی کنید از یک کریستال تراش‌خورده در این لبه‌ها استفاده نمایید .

لبه های تیز میز کار شما چه انرژی دارد؟ علم فنگ شویی برای هر موضوعی چه خوب و چه بد دلیل و برهان دارد اگر این لبه‌ها را بد می‌داند به‌این‌علت است که هرزمانی که شما حرکت می‌کنید ممکن است به‌طور ناخودآگاه پهلو یا دست شما به این لبه‌ها برخورد کرده و برای شما ایجاد ناراحتی و زخم نماید .

۴٫ جلوگیری از نشستن مقابل دیوار

از نشستن مقابل دیوار جلوگیری کنید، زیرا ذهنتان را محدود می‌نماید و نمی‌گذارد که آزادانه به مسائلی که می‌خواهید دست پیدا کنید . در طولانی‌مدت احساس رخوت و کسلی را برایتان به وجود می‌آورد و شما را از ثروت در کسب و کار دور می کند . اگر چاره‌ای ندارید ، از نقاشی مناظر طبیعی و هر آنچه که سردی دیوار را از بین ببرد استفاده کنید . این کار باعث می شود انرژی‌های مثبت برایتان فعال شود .

۵٫ تعمیر وسائل خراب

چکه کردن و سر رفتن آب از علائم اسراف و هدر دادن ثروت است و وضعیت مالی شمار را منعکس می‌کند . برای افزایش درآمد و ثروت شیرهای آب را به‌طور مرتب چک کنید و در صورت لزوم آن را تعمیر نمایید. اگر وسيله برقي خرابی در محیط کاردارید حتماً براي تعمير آن اقدام کنيد. چین ها بر این باورند که چکه کردن شیر آب باعث هدر رفتن آب و نیروی حیاتی می شود و در آخر ماه نیز با یک قبض آبی که مقداری از آن هدر رفته مواجه می شوند و این هزینه به معنای هدر رفتن ثروت است.

وسايل الکترونيکي خراب و نيمه سوز بخش زيادی از انرژيی ها را صرف خود مي‌کند ! تمرکز انرژيی ها را برای جذب شادی، ثروت و سرمايه از بين می برند! پس اگر لامپ‌هاي سوخته، ساعت‌هاي خراب و باتري‌هاي استفاده تمام‌شده دارید آنها را تعمیر و یا دور بريزيد تا انرژيی های ثروت را بهتر و بيشتر جذب کنيد.

مواردی که در فنگ شویی ثروت باید انجام داد :

محل میز در محیط کار به شدت بر روی نتایج به دست آمده و در هدف شما تاثیر خواهد گذاشت .

۶٫ دید مستقیم به درب

آیا مدیر یا رئیس شرکت هستید ؟

فنگ شویی ثروت | مرجع فنگ شویی ایران

موقعیت میز کار شما نشان‌دهنده موقعیت فرماندهی شما است ! یعنی بدین منظور میز کار باید طوری باشد که دیدی مستقیم نسبت به درب اتاق داشته باشید ! طوری ننشینید که درب ورودی مستقیماً رو به شما باشد ! زیرا جریان بسیار زیادی از انرژی درب به‌طور مستقیم به شما برخورد خواهد نمود که اثرات منفی را به دنبال خواهد داشت.

نکته

آیا بیش از یک میز در اتاق است ؟

یکی را در ضلع رو به در و دیگری را در ضلع رو به مرکز اتاق قرار دهید ! میز ها نباید به‌صورت ردیفی (مانند کلاس درس) چیده شود ! برای کسب ثروت در کسب و کار بهتر است میزها دیدی مستقیم به انبار، راه‌پله ، آسانسور ، پله‌برقی و دستشویی نداشته باشند.

۷٫ قرار دادن عکس در پشت سر خود

آیا رئیس شرکت هستید ؟

فنگ شویی ثروت به شما پیشنهاد می دهد در دیوار پشت سرخود از منظره و عکس کوه و یا اسب استفاده کنید ! این به معنای اقتدار، محکم و استوار بودن را برای شما فعال خواهد نمود.

۸٫ مکان مناسب قرار گیری میز کار با توجه به نوع فعالیت

شما می‌توانید در موقعیت‌های مختلفی از بنا ، بسته به نوع کار خود، جهت‌ها را تقویت یا تضعیف نمایید !  بهترین انرژی را برای محل کار خود فعال نمایید ! به‌طورکلی با استفاده از باگوا بهترین چیدمان را برای اثاثیه دفتر کار داشته باشید ! (نقشه فنگ شویی بر اساس هشت جهت اصلی و فرعی که هر جهت نمایانگر یک عنصر از طبیعت می‌باشد ) .

نکات مهم

این نکات مهم بدین‌صورت خواهد بود :

 • جنوب: شهرت و نام‌آوری
 • شمال: داشتن کار و حرفه بهتر
 • غرب: برای افزایش خلاقیت
 • شرق: سلامتی و خانواده که بیشتر در منزل کاربرد دارد.
 • شمال شرق: کسب دانش و تحصیل
 • شمال غرب: مدد رسانی و کمک
 • جنوب غرب: ارتباطات بهتر
 • جنوب شرق: کسب درآمد بیشتر و ثروت آفرینی

جهت میز کار شما در جهت فرخنده شخصی شما باید قرار گیرد . این جهت بر اساس فرمول علم فنگ شویی ، به نام عدد کوآبه دست می‌آید . این جهت در یکی از ۸ جهت (۴ جهت اصلی و ۴ جهت فرعی) ممکن است قرار گیرد. بهترین جهت معمولاً جهت‌های شنگ چی (رفاه) و یا فو وی (رشد) هستند . موقعیت میز کار شما باید طوری قرار داشته باشد که از محیط خصمانه و یا ایجاد تنش بین همکارانتان جلوگیری شود و حس خوب را برای انجام کارهای روزانه آماده سازد.

این هشت جهت طبق یک سری اصول و قوانین علم فنگ شویی دارای بار و انرژی مثبت هستند ! این موارد بر اساس قانون طبیعت (شب و روز- فصل‌ها و … ) به‌دست‌آمده‌اند ! با هماهنگ نمودن انرژی خود با این قوانین طبیعت و فعال نمودن انرژی‌های مفید به بهترین بهره‌برداری ثروت در کسب و کار خواهید رسید .

۹٫ استفاده از عناصر فنگ شویی

عناصر علم فنگ‌شویی نمایانگر عناصر موجود طبیعت هستند !

فنگ شویی ثروت | فنگ شویی ایران

این عناصر را به صورت زیر هستند .

 • چوب
 • خاک
 • فلز
 • آتش‌
 • آب

نحوه قرار گرفتن این پنج عنصر در کنار هم در محیط کار بسیار مهم است ! از آن مهم‌تر این است که این پنج عنصر در تعادل باشند، تعادل بیشتری را در زندگی شما برقرارکند ! استفاده صحیح از این عناصر درجذب فنگ شویی ثروت لازم است .

۱۰٫ استفاده از نور طبیعی

نور طبیعی بهترین گزینه برای محیط کار است!

ولی اگر به هر دلیلی و موقعیت مکانی محل کار شما از نور طبیعی بهره‌مند نیست سعی کنید محیط کار خود را با نور گرم روشن نگه‌دارید در غیر این صورت احساس خستگی مفرط و بدخلقی خواهید داشت. (از نور فلورسنت مهتابی استفاده ننمایید.)

۱۱٫ استفاده از رنگ مناسب

استفاده از رنگ در محیط کار بسیار حائز اهمیت است ! رنگ تا حد بسیار زیادی می‌تواند موجب رشد انرژی در محل کار شما شود ! علم فنگ شویی در فنگ شویی ثروت شما کمک خواهد نمود که چه رنگی برای شما بهتر عمل خواهد کرد. (بسته به عدد کوای شخصی و جهت‌ها رنگ‌ها متفاوت می‌باشند . )(می توانید اطلاعات بیشتر را در کتاب تکنیک های زندگی موفق با علم فنگ شویی کسب کنید.)

۱۲٫ استفاده از گیاهان

از بامبو و یا گیاهان معروف به گیاهان ثروت استفاده نمایید ! این گیاهان افزایش جذب ثروت در کسب و کار را برای شما راحت تر می کند. از گیاهان نوک‌تیز که تولید انرژی منفی می‌نمایند جلوگیری کنید از بنسای که یک گیاه ژاپنی و چینی می‌باشد و امروزه بسیار در کشور استفاده می‌شود به‌خصوص در محیط کار خود استفاده نکنید، این گیاه با وجود داشتن زیبایی خاص، رشد را در بسیاری از زمینه های متوقف و یا کند می نماید. ما به گیاهانی نیاز داریم که رشد و سازندگی و جریان انرژی بیشتری را به ما انتقال می دهند.

فنگ شویی گیاهان | فنگ شویی ایران

نکته :

از نگهداری گیاهان در قسمت شمال ، غرب و شمال غرب بنا خودداری کنید ! زیرا این بخش ها با چرخه های زایش و مولد هماهنگ نبوده و انرژی چرخه فرسایش و مخرب در محیط را ایجاد می کند.

1 نظر
 1. سحر می گوید

  عالی بود . ممنونم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.