نکته فوق العاده در مورد علم فنگ شویی ماشین شخصی شما

برای درک بهتر این که فنگ شویی ماشین چیست ؟! شما باید نکته زیر را در ذهن خود داشته باشید و همیشه آن را دائما تکرار کنید .

فنگ شویی ماشین | مرجع فنگ شویی ماشین

بسیار از ما ساعاتی زیادی از روز را در ماشن خود می‌گذرانیم !

بنابراین وسیله نقلیه شما به یک مینی‌ خانه تبدیل شده است ! علم فنگ‌شویی برای همه چیز در ایجاد انرژی مفید و مثبت نقشه دارد . حتی فنگ شویی ماشین که در جایی قرار دارد که ما زمانی را در آن سپری می‌کنیم . فنگ شویی خانه را در مطالب دیگر همین سایت توضیح داده ایم . شما می تواندی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد علم فنگ شویی به دیگر مطالب موجود در سایت فنگ شویی ایران مراجعه کنید . بنا بر مطالب گفته شده می توان گفت ، قطعاً می‌توانیم علم فنگ‌شویی را برای بهبود انرژی در ماشین خود اعمال كنیم .

اصول و قواعد مربوط به فنگ شویی ماشین

شما برای اینکه در ماشین خود انرژی مثبت را به حرکت درآورید ، یکسری اصول اساسی و قوانین اولیه برای ماشین شما وجود دارد که باید رعایت شود :

۱٫ تمیز کردن داخل ماشین

داخل اتومبیل شما انباری یا کمد لباس‌‌‌ نیست که تمام وسایل خود را در آن نگه دارید !

فنگ شویی ایران | فنگ شویی ماشین

برای اینکه در فنگ شویی ماشین به موفقیت برسید باید کاغذها و مقالات مربوط به محل کار خود را در صندوق عقب ماشین یا صندلی عقب بگذارید . این انباشتگی در اتومبیل باعث راکدماندن انرژی می‌شود . بنابراین هر چه سریع‌ تر اتومبیل خود را از هر گونه به‌هم‌ریختگی و انباشتگی پاکسازی ‌‌كنيد .

۲٫ تمیز کردن شیشه ماشین

شیشه های ماشین چشمان شما در علم فنگ شویی ماشین هستند ! شیشه‌های خودروی شما همیشه بايد تمیز و پاک باشد. زیرا انرژی «چی» را به داخل اتومبیل دعوت می‌کند . با ورود انرژی به ماشین احساست

 • امنیت‌‌‌
 • آرامش 
 • آسایش

را به ارمغان می آورد .

بنابراین همیشه از درخشش پنجره‌ها مطمئن شوید ! این حس خوب باعث افزایش گردش انرژی در ماشین شما و در نهایت حال بهتر شما خواهد شد .

۳٫ خوشبو کردن ماشین

همانطور که شما از دیگران توقع دارید بوی خوبی بدهند و حتی برای خود این امر را لازم و ضروری می دانید ، فنگ شویی ماشین نیز میگوید که برای ماشین نیز این بوی خوش باعث می شود که شما حس بهتری نسبت به ورود به ماشین داشته باشید . همیشه از خوشبوکننده‌ها و اسانس مخصوص اتومبیل استفاده ‌‌كنيد . این کار باعث می شود هر زمان وارد ماشین می‌ شوید بوی تازگي و بوی ماشین جدید را احساس کنید.

۴٫ باز کردن شیشه

شما برای تنفس بهتر نیاز به هوای تازه دارید !

هوای تازه باعث ایجاد طراوت بیشتر در انسان می شود ! برای داشتن هوای تازه در ماشین برای لحظات اولیه شیشه خود را باز نگه دارید تا هوای راکد داخل اتومبیل خارج شده و انرژی تازه جایگزین انرژی کهنه شود . پس در نتیجه این عمل در فنگ شویی ماشین ، به شما کمک می کند تا هوای تازه را به ماشین خود وارد کنید و حال بهتری را به خود انتقال دهید .

۵٫ دوری از شیشه شکسته و آثار تصادف

اگر شیشه‌های ماشین شما دارای ترک باشد یا اطراف آن اثر تصادف یا تخریب وجود داشته باشد انرژی آن بر روی شما نیز تاثیرگذار خواهد بود . اتومبیل شما جزو دارایی‌هاي شماست و هر گونه مشکل در آن تاثیر غیرمستقیم بر روی شما خواهد داشت . اگر فنگ شویی ثروت را بخوانید به راحتی می توانید بدانید که این کار باعث کاهش درآمد شما نیز خواهد شد .

۶٫ تصور ماشین به خانه

اگر جلوی وسیله نقلیه خود را شمال در نظر بگیرید و صندوق عقب را جنوب مي‌توانيد ، عملا شما فنگ شویی ماشین را به فنگ شویی خانه تبدیل کرده اید . یک هشت‌وجهی نقشه باکوا روی اتومبیل خود به هشت جهت

 • شمال‌‌‌
 • جنوب‌‌‌
 • شرق‌‌‌
 • غرب‌‌‌
 • شمال غرب‌‌‌
 • شمال شرق‌‌‌
 • جنوب غرب
 • جنوب شرق

داشته باشيد .

بنابراین با توجه به مطالبی که در مبحث مربع لوشو بیان شد هر یک از این جهات دارای انرژی مخصوص به خود هستند و تاثیر خود را روی شما خواهند داشت. به عنوان مثال زمانی که بخش شمال اتومبیل شما یعنی موتور ماشین و تمام اجزای شمالی خودرو دچار مشکل و خرابی باشد روی کار و حرفه شما تاثیر خواهد گذاشت.

۷٫ انتخاب رنگ ماشین در فنگ شویی ماشین

رنگ ها تاثیرات زیادی در زندگی ما دارند !

فنگ شویی ماشین نیز به گفته بالا اشاره شده است . رنگ از نکاتی است که همه روانشناسان نیز به آن اشاره دارند . تاثیر رنگ در زندگی تک به تک افراد آشکار است و هیچ کس توان آن را ندارد مه این تاثیر را نادیده بگیرد . برای تعیین رنگ خودرو ، شما می‌ توانید با استفاده از تعیین عدد کوا طبق تاریخ تولد (قبلاً محاسبات آن بیان شده است) و به دست آمدن یکی از اعداد ۱ تا ۹ (۱‌‌‌، ۲‌‌‌،  تا ۳‌‌‌، ۴‌‌‌، ۶‌‌‌، ۷‌‌‌، ۸‌‌‌، ۹) رنگ خودرو خود را انتخاب ‌‌كنيد . رنگ اتومبیل باعث می‌ شود که برای شما شانس ايجادشده و قدرت شخصی شما افزايش يابد و از ماشین خود انرژی دریافت ‌‌كنيد .

رنگ ماشین | مرجع فنگ شویی ایران

 1. آبی‌‌‌، سیاه‌‌‌‌‌ ، سرمه‌ ای‌‌‌‌‌، سفید‌‌‌‌‌ ، نقره‌ای
 2. قهوه‌ ای‌‌‌ ، زرد‌‌‌، بژ‌‌‌ ، قرمز‌‌‌ ، آلبالویی
 3. سبز‌‌‌ ، زیتونی‌‌‌ ، آبی‌‌‌ ، سیاه
 4. سبز‌‌‌ ، آبی‌‌‌ ، سیاه
 5. سفید‌‌‌ ، نقره‌ ای یا طلایی‌‌‌ ، اخرایی‌‌‌ ، قهوه‌ ای‌‌‌ ، بژ
 6. قهوه‌ ای‌‌‌ ، زرد‌‌‌ ، بژ‌‌‌ ، قرمز‌‌‌‌‌ ، آلبالویی
 7. قرمز‌‌‌ ، آلبالویی‌‌‌ ، صورتی‌‌‌‌‌ ، نارنجی یا بنفش 

اگر رنگ مورد علاقه شما یکی از رنگ‌های کوا نیست نگران نباشید شما همچنین می‌توانید از تئوری پنج عنصر استفاده ‌‌كنيد. طبق جهات و رنگ‌های موثر بسته به این که جهت غربی هستید یا شرقی، رنگ مورد علاقه خود را انتخاب كنيد (در بالا برخی از این رنگ‌ها آورده شده است ).

1 نظر
 1. سيداميرحسين احمدي می گوید

  سپاس
  جالب و مفید بود ممنونم از شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.