فنگ‌ شویی برای اتومبیل شخصی شما

1 283
فنگ شویی
🚘🚖🚗🚙#فنگ‌شویی برای اتومبیل شخصی شما
🚘بسیار از ما ساعاتی از روز را در اتومبیلمان می‌گذرانیم بنابراین وسیله نقلیه شما به یک مینی‌خانه تبدیل شده است. علم فنگ‌شویی برای همه چیز در ایجاد انرژی مفید و مثبت در جایی که ما زمانی را در آن سپری می‌کنیم وجود دارد همانند منزل و محل کار؛ بنابراین قطعاً می‌توانیم علم فنگ‌شویی را برای بهبود انرژی در ماشین خود اعمال كنیم.
🚖یکسری اصول اساسی و قوانین اولیه برای اتومبیل شما وجود دارد که باید رعایت شود:
– داخل اتومبیل شما انباری نیست که تمام وسایل خود را در آن نگه دارید؛ یا کمد لباس‌‌‌، کاغذها و مقالات مربوط به محل کار خود را در صندوق عقب ماشین یا صندلی عقب بگذارید. این انباشتگی در اتومبیل باعث راکدماندن انرژی می‌شود. بنابراین هر چه سریع‌تر اتومبیل خود را از هر گونه به‌هم‌ریختگی و انباشتگی پاکسازی ‌‌كنيد.
– #شیشه‌های خودروی شما همیشه بايد تمیز و پاک باشد. زیرا انرژی «چی» را به داخل اتومبیل دعوت می‌کند و حس امنیت‌‌‌، آرامش و آسایش را برایتان به ارمغان می‌آورد. بنابراین همیشه از درخشش پنجره‌ها مطمئن شوید.
– همیشه از خوشبوکننده‌ها و اسانس مخصوص اتومبیل استفاده ‌‌كنيد که هر زمان وارد ماشین می‌شوید بوی تازگي و بوی ماشین جدید را احساس کنید.
– همیشه در ابتدا چند ثانیه پنجره‌های اتومبیل را پایین نگه دارید تا هوای راکد داخل اتومبیل خارج شده و انرژی تازه جایگزین انرژی کهنه شود.
– اگر شیشه‌های ماشین شما دارای ترک باشد یا اطراف آن اثر تصادف یا تخریب وجود داشته باشد انرژی آن بر روی شما نیز تاثیرگذار خواهد بود. اتومبیل شما جزو دارایی‌هاي شماست و هر گونه مشکل در آن تاثیر غیرمستقیم بر روی شما خواهد داشت.
🚖اگر جلوی وسیله نقلیه خود را شمال در نظر بگیرید و صندوق عقب را جنوب مي‌توانيد یک هشت‌وجهی نقشه پاکوا روی اتومبیل خود به هشت جهت (شمال‌‌‌، جنوب‌‌‌، شرق‌‌‌، غرب‌‌‌، شمال غرب‌‌‌، شمال شرق‌‌‌، جنوب غرب و جنوب شرق) داشته باشيد. بنابراین با توجه به مطالبی که در مبحث مربع لوشو بیان شد هر یک از این جهات دارای انرژی مخصوص به خود هستند و تاثیر خود را روی شما خواهند داشت. به عنوان مثال زمانی که بخش شمال اتومبیل شما یعنی موتور ماشین و تمام اجزای شمالی خودرو دچار مشکل و خرابی باشد روی کار و حرفه شما تاثیر خواهد گذاشت.
-‌ انتخاب رنگ ماشین
برای تعیین رنگ خودرو، شما می‌توانید با استفاده از تعیین عدد کوا طبق تاریخ تولد (قبلاً محاسبات آن بیان شده است) و به دست آمدن یکی از اعداد (۱‌‌‌، ۲‌‌‌، ۳‌‌‌، ۴‌‌‌، ۶‌‌‌، ۷‌‌‌، ۸‌‌‌، ۹) رنگ خودرو خود را انتخاب ‌‌كنيد. رنگ اتومبیل باعث می‌شود که برای شما شانس ايجادشده و قدرت شخصی شما افزايش يابد و از ماشین خود انرژی دریافت ‌‌كنيد.
۱ آبی‌‌‌، سیاه‌‌‌‌‌، سرمه‌ای‌‌‌‌‌، سفید‌‌‌‌‌، نقره‌ای
۲ قهوه‌ای‌‌‌، زرد‌‌‌، بژ‌‌‌، قرمز‌‌‌، آلبالویی
۳ سبز‌‌‌، زیتونی‌‌‌، آبی‌‌‌، سیاه
۴ سبز‌‌‌، آبی‌‌‌، سیاه
۶ سفید‌‌‌، نقره‌ای یا طلایی‌‌‌، اخرایی‌‌‌، قهوه‌ای‌‌‌، بژ
۷ سفید‌‌‌، نقره‌ای یا طلایی‌‌‌، اخرایی‌‌‌‌‌، قهوه‌ای‌‌‌، بژ
۸ قهوه‌ای‌‌‌، زرد‌‌‌، بژ‌‌‌، قرمز‌‌‌‌‌، آلبالویی
۹ قرمز‌‌‌، آلبالویی‌‌‌، صورتی‌‌‌‌‌، نارنجی یا بنفش.
اگر رنگ مورد علاقه شما یکی از رنگ‌های کوا نیست نگران نباشید شما همچنین می‌توانید از تئوری پنج عنصر استفاده ‌‌كنيد. طبق جهات و رنگ‌های موثر بسته به این که جهت غربی هستید یا شرقی، رنگ مورد علاقه خود را انتخاب كنيد (در بالا برخی از این رنگ‌ها آورده شده است).
فنگ شویی
1 نظر
  1. سيداميرحسين احمدي می گوید

    سپاس
    جالب و مفید بود ممنونم از شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.