علم فنگ شویی و تاثیرات آن بر ما و محیط پیرامون ما

0 88
اگر بتوانیم طریقه ترکیب انرژی خود با انرژی موجود در اطرافمان را تحت کنترل قرار دهیم، خواهیم توانست بر احساسات خود تاثیر بگذاریم.
هدف این است که بدانیم برای ایجاد تغییراتی درونی که منجر به موفقیتمان می شوند، به چه چیزی احتیاج داریم. بنابراین اگر احساس می کنید برای موفقیت به اعتماد به نفس بیشتری نیاز دارید، از علم فنگ شویی برای افزایش آن استفاده کنید.
علم فنگ شویی می تواند در هر جنبه ای از زندگی که می تواند تحت تاثیر انرژی مستقیم بر روی شما قرار بگیرد، به کار رود.
مثلاً برای داشتن دوستان بیشتر باید برون گرا تر و اجتماعی تر باشیم یا برای داشتن یک رابطه رومانتیک موفق لازم است درک و تفاهم بیشتری از خود نشان دهیم. با این حال علم فنگ شویی نمی تواند بر چیزهایی که کاملاً خارج از کنترل ما هستند اثری داشته باشد. بنابراین انتظار نداشته باشید ناگهان چندین میلیون پول به دستتان برسد، یا یک بیماری لاعلاج ناگهان برطرف شود.
علم فنگ شویی بر پایه بعضی مفاهیم استوار است، و این مفاهیم مانند هر مفهوم دیگری خودِ مطلق نیستند. علم فنگ شویی در واقع راهی ساده برای ادراک جهان هستی است. اصل مطلب این نیست که کدام مطلب درست و کدام یک نادرست است بلکه این است که کدام مفاهیم یا سیستم عقیدتی برای ما مناسب است. هرچیزی که به عنوان علم فنگ شویی استفاده شود باید انرژی پیرامون شما یا نحوه جذب آن را تغییر دهد.
به عنوان مثال، یک گیاه انرژی حیاتی خود را در محیط منتشر و در نتیجه انرژی اتاق را تغییر می دهد. انرژی خورشید در طول روز تاثیر بسیار زیادی بر محیط ما از گیاهان گرفته تا انسان تاثیر گذار است.
وجود ماه در شب و ایجاد جز رو مد و یا تغییر تنفس در گیاهان بر روی محیط پیرامون ما تاثیر گذار خواهد بود و…….
“چی” چیست؟
چی جریان انرژی است که در هر چیزی جریان دارد، و اطلاعات را از جسمی به جسم دیگر منتقل می سازد. چه جاندار چه غیر جاندار و  این انرژی در بدن ما غالباً افکار، عقاید و احساسات ما را در پی خواه داشت.
این انرژی دائماً از بدن شما خارج می شود، و البته انرژی های تازه نیز دائماً به بدن شما وارد می شوند. چیِ تازه ای که وارد بدن شما می شود چیزی را از دنیای خارج وارد بدنتان می کند. انرژی هوا، انرژی سایر افراد، اتمسفر خانه و غذایی که مصرف می کنید وارد بدنتان شده انرژی شما را تغییر می دهد.
“چی” در خانه
بخش های مختلف خانه هریک شامل انرژی هایی با کمیت و کیفیت متفاوت هستند.
– در اطراف درها و پنجره ها جریان های قدرتمند انرژی وجود دارد. وقتی چند درب در یک خط مستقیم قرار گرفته باشند، جریان انرژی سریعی ایجاد می شود. چنین فضایی برای استراحت و آرامش مناسب نیست.
– هرچه پنجره های خانه بزرگ تر باشند، جریان چی سریع تر خواهد بود. پنجره هایی که رو به آفتاب قرار گرفته باشند، حرارت و انرژی بیشتری را وارد خانه می کنند.
 – انرژی که بین درها و پنجره ها جریان پیدا می کند یک جریان افقی را ایجاد خواهد کرد، به خصوص اگر سقف ها پایین تر باشند. این امر بیشتر در مورد آپارتمان هایی که به سطح زمین نزدیک تر هستند اتفاق می افتد.
در چنین محیطی این جریان افقی به خوبی  شخصی به شخص دیگر منتقل می شود، بنابرین برای جلسات و مهمانی ها مناسب است.
 – خانه هایی که در ارتفاع بالا قرار گرفته اند جریان انرژی عمودی دارند.
این محیط ها برای فعالیت های فردی و خلوت و تنهایی مناسبند.
– معمولاً در گوشه های اتاق جریان انرژی قدرتمندی جریان دارد.
اگر تخت یا صندلی شما مقابل یک گوشه قرار گرفته باشد، ممکن است در خواب یا استراحتتان اختلال ایجاد شود. از قراردادن گیاه در گوشه های اتاق خواب نیز باید خودداری کنید.
– افرادی که در یک خانه زندگی می کنند هم بر جو آن اثر می گذارند.
مشاجره، ناراحتی و خشونت اتاق را پر از انرژی منفی می کند، و در دراز مدت این جو بر فضای خانه حکمفرما خواهد شد.

مانند یک گیاه که در آپارتمان خود از آن نگهداری می کنید اگر محیط شما و انرژی چی محیط مناسب نباشد این گیاه پژمرده شده و کم کم ممکن است از بین برود و انرژی گیاه با محیط پیرامون ما ارتباط مستقیم دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.