خواص کرسی در طب سنتی و هماهنگی با علم فنگ شویی از زمان ایران باستان

0 146
با دیدن این ویدئو و تحقیقات استاد طب سنتی و جناب آقای دکتر زواره راجع به کرسی در فصل زمستان و مکانیزم بدن که با سیستم علم فنگ شویی و هماهنگی با طبیعت نیز همسو می باشد پی خواهید برد.
همان طور که در دوره ها و سمینار ها هم گفته ام و دانشمندان نیز با تحقیقاتی که داشته اند متوجه شدن که انسان نیز مانند تمام جانداران مثلا درختان یک زمان خواب دارند آن هم در فصل زمستان به نام خواب زمستانی
خواب زمستانی مانند درختان ریشه بدن اصلی باید داخل زمین و گرم باشد و بالای بدن در برف و یخبندان که به این دوران دوران بازسازی گفته میشه
در فصل زمستان انسان نیز مانند درختان در شب باید در یک مکان و یا اتاقی که بسیار گرم و دستگاه تنفسی در یک مکان بسیار خنک و سرد باشد بنابر این چطور می توان چنین محیطی را ایجاد نمود که یک اتاقی داخل یک اتاق دیگر باشد که بخشی گرم و بخشی سرد باشد.
این محیط فقط با کرسی ایرانی قابل انجام خواهد بود که از گردن به پایین در اتاقی گرم و از سر و دستگاه تنفسی در محیطی سرد قر ار داشته باشد.
با  روش قرار دادن کرسی سیستم و مکانیزم بدن به فعالیتی دست پیدا خواهد کرد که با این روش عروق باز شده ، خون گرم می شود و ریه با خنک بودن به مغز پیام داده سیستم بدن را شروع به ترمیم کردن می نماید از جمله این که سموم بدن را به راحتی دفع نموده و یک شادابی و طراوت دوچندان را در بدن ایجاد خواهد نمود.
بیایید روش های درست  اصولی زندگی های قدیم را به زندگی های امروزه و مدرن خود وارد نمایید تا از سلامتی و شادابی بیشتری در زندگی برخوردار باشیم. ایران باستان ما نیز بر اساس علم فنگ شویی بنا شده هماهنگ و همسوی با طبیعت از آن بهره بگیریم و استفاده نماییم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.