استفاده کاسه موزون یا کاسه تبتی در فنگ شویی

کاسه تبتی در فنگ شویی یا کاسه موزون یکی از وسایل مورد استفاده پاکسازی فضا و محیط است ! این کاسه ترکیبی از هفت فلز به صورت زیر است .

  1. طلا
  2. نقره
  3. مس
  4. آهن
  5. قلع
  6. سرب 
  7. روی

برای اینکه این کاسه تبتی در فنگ شویی کاربردی داشته باشد باید نمادهایی بر روی آن باشد . این نمادها ، نمادهایی از خورشید، ماه، زهره، مریخ، مشتری، زحل و عطارد هستند . ترکیب ارتعاشات صوتی فلزات مختلف ، انرژی های منفی و راکد را دفع و انرژی مثبت را جایگزین می سازد . البته کیفیت صدای کاسه علاوه بر مهارت نوازنده آن، به نوع کاسه نیز بستگی دارد .

فضای دلنشینی که پس از کاهش انرژی های منفی و جریان انرژی های مثبت ایجاد می شود ، موجب جلب محبت افراد خانواده، دوستان و همچنین ازدیاد معاشرت مناسب خواهد شد. به افرادی که فرصت کافی برای انجام سایر راهکارهای فنگ شویی را ندارند، پیشنهاد می شود که حداقل ماهی یکبار از کاسه تبتی یا موزون برای پاکسازی استفاده کنند.

زمان مناسب استفاده از کاسه تبتی در فنگ شویی

بهترین زمان پاکسازی ظهر است که خورشید، انرژی یانگ موثرتری را منتشر می کند.

کاسه تبتی در فنگ شویی | مرجع فنگ شویی ایران

انجام عملیات پاک سازی با کاسه موزون در شرایط جوی نا مساعد نظیر طوفان شدید، رعد و برق، ریزش باران و بارش برف حتی در سرما مناسب نیست. بهترین زمان، پس از اتمام بارش باران و برف و صاف شدن هوا می باشد.

روش مناسب استفاده از کاسه تبتی در فنگ شویی

در و پنجره ها را باز کرده تا فضا از هوای تازه و نور خورشید آکنده شود !

این کار از مقدمات علم فنگ شویی می باشد . چراغ ها را برای تولید چی یانگ روشن نموده و یک عود روشن در فضا بگردانید . سپس کاسه را روی کف یک دست نگه داشته و با دست دیگر سه بار با چکش چوبی به کاسه ضربه زده و سپس چکش را به دور لبه کاسه بگردانید تا صدایی کاسه موزون با ارتعاشات طولانی ایجاد شود.

پاکسازی را از قسمت در ورودی شروع کرده و در جهت عقربه ساعت ، اتاق به اتاق حرکت کرده و در هر اتاق به همین ترتیب عمل نمایید . در گرد هر اتاق سه بار در جهت عقربه ساعت، همزمان با ایجاد صورت کاسه حرکت کنید.

این عملیات را عیناً در تمام اتاق ها حتی حمام ، دستشوی و آشپزخانه تکرار کرده تا به نقطه شروع ، یعنی درب ورودی برسید . در نهایت ، سه بار به کاسه ضربه زده و پالایش را تمام کنید .

موارد استفاده

برای کاربرد و موارد استفاده کاسه موزون یا همان کاسه تبتی در فنگ شویی نیاز است مقاله ای کامل بیان شود . اما در ادامه به صورت خلاصه تعداد کمی از این موارد را بررسی خواهیم کرد . مهمترین آنها فنگ شویی در خانه است .

کاسه تبتی در فنگ شویی | مرجع فنگ شویی ایران

✅در خانه های قدیمی بازسازی نشده (دارای انرژی بسیار ضعیف)، به خصوص اگر وقایع ناگوار و غمناک در آن ها رخ داده باشد

✅هنگام نقل مکان به خانه جدید (نوساز یا قدیمی)

✅ پیش از سال نو

✅ برای ایجاد شرایط مناسب در آغاز یک مسئولیت جدید

✅ کاهش تکرار شار منفی در محیط کار و کارگاه به کمک کاسه تبتی در فنگ شویی

✅ دفع انرژی نامساعد مولد مشکلات متعدد و حقوقی

✅ عدم امکان تغییر محل زندگی یا کار با انرژی نا مناسب

✅ احساس انرژی راکد، منفی و ناسازگار در فضای اطراف

✅ کاهش سرعت انتقال ذهن به دلیل خستگی از انرژی های منفی محیط

✅ اشغال فضا از انرژی منفی بیماری و افسردگی

✅ تکرار موانع و مشکلات ناگهانی

در پایان می توان استفاده از کاسه تبتی در فنگ شویی را لازم و ضروری دانست . چرا که تمامی ما در خانه خود دارای انرژی های منفی هستیم که از محیط آنها را جذب کرده ایم . میتوانید برای توضیحات بیشتر و سوالات خود در زیر همین مقاله سوالات خود را در مورد کاسه موزون بپرسید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.